Möt Jernhusen Media

Här hittar du kontaktinformation till oss som jobbar på Jernhusen Media. Hör av dig till oss via telefon eller mail om du har frågor eller funderingar kring event och reklam på tågstationer.

Försäljning
photo

Glenn Jaako

glenn.jaako@jernhusen.se

Telefon: 08-410 032 33

Mobil: 072-209 78 04

Försäljning
photo

Johan Mattsson

johan.mattsson@jernhusen.se

Telefon: 08-410 032 00

Mobil: 076-101 10 40

Produktionsledare
photo

Sara Hellsten

sara.hellsten@jernhusen.se

Telefon: 08-410 626 73

Mobil: 073-059 26 73

Produktionsledare
photo

Loic Poisson

loic.poisson@jernhusen.se

Telefon: 031-700 19 99

Mobil: 076-140 05 99

Affärsutvecklare
photo

Åsa Agemalm

asa.agemalm@jernhusen.se

Telefon: 08-410 032 85

Mobil: 070-460 70 60

Affärsutvecklare
photo

Karin Linder

karin.linder@jernhusen.se

Telefon: 08-410 032 23

Mobil: 0734-13 32 23

Marknadsansvarig
photo

Ann Hermansson

ann.hermansson@jernhusen.se

Telefon:

Mobil: 0734-13 32 46

Banner